Co to jest Afiliant?

Afilianci – Co owo jest Afiliant?

Nie chcę niczego SPRZEDAWAĆ. Że oświadczający, podczas gdy budować należący do mnie firmę?

Po prostu wprowadź nazwiska tudzież adresy mejl ludzi, których znasz osobiście w sieci. Następnie wyślemy aż do nich spersonalizowany http://www.fabianski.eu mejl od Ciebie, który skieruje ich aż do w pełni zindywidualizowanej, żywej prezentacji flash. Jeśli się zdecydujesz, możesz co więcej wyprawić je wyraźnie do swojej darmowej strony internetowej. Affiliate WebSite będzie podobny do tego, na który patrzysz teraz, jednak śledzony aż do Ciebie, ergo dostaniesz pożyczka gwoli wszystkich podpisów

Jak mogę zobaczyć http://www.obuchowski.eu, który zapisał się pode mną natomiast do tego stopnia prowizji dostaję aż do mnie?

Będziesz pył 24/7 admitancja do REAL TIME REPORTING na wszystkich wpakować się na reprezentatywnej stronie internetowej, wszystkie próby umieścić, natomiast wszystkich aktywnych klientów, wspólnie spośród pełnym raportowania zespołu, wybierane za pośrednictwem warstwę (1 do 5), natomiast wszystkie poprzednie zaś istniejące prowizje należne aż do Ciebie. Będziesz miał również informacje kontaktowe aż do swoich SPONSORÓW UPLINIOWYCH. Tak ergo możesz posłać do nich list elektroniczny zaś wykopać ich http://www.filipski.eu sukcesy, kiedy plus dane kontaktowe aż do członków Twojej DOWNLINE (sieci), naprawdę wobec tego możesz wyekspediować do nich list elektroniczny tudzież oznajmić ich o swoich praktycznych doświadczeniach.

Czy w charakterze Afiliant muszę wysłać jakieś dokumenty?

Tak. Wymagane dokumenty będą prędko dostępne spośród poziomu Twojego konta. W rezultacie, możesz obecnie zacząć budowę swojego serwisu.

Co owo jest wydział „Zaproszenia” i kiedy mogę ją wykorzystać?

Sekcja „Zaproszenia” pozwala Ci na wysyłanie spersonalizowanych maili do potencjalnych klientów, którymi powinny znajdować się osoby, z którymi miałeś natychmiast wprzódy kontakt. Możesz dodatkowo nabywać opt-in listy list elektroniczny w http://www.czyzak.eu obszarze Leads w swojej Strefie Członków. Uwaga, nie będziemy akceptować Spam jakiegokolwiek rodzaju spośród naszych oddziałów. Naruszenie naszej polityki spamu doprowadzi aż do natychmiastowej natomiast długotrwałej dezaktywacji Twojego konta bez potencjał zwrotu pieniędzy.

Co owo jest „Upline?”.

Twój upline składa się spośród osób, na skroś które opisałeś naszą firmę. W związku z tym, Twój upline prawdopodobnie istnieć ważnym źródłem informacji gwoli networkingu a konceptualizacji sposobów na wzmożenie swoich dochodów.

Co owo jest „Downline?”.

Twój całokształt składa się z osób, które zostały opisane o naszej firmie dzięki Ciebie. Ludzie w Twoim zespole reprezentują tych, gwoli których będziesz zarabiał prowizje za zakupy, których dokonają. Informacje w Twoim downlinku będą aktualizowane w czasie rzeczywistym, przeto zawsze masz najnowsze wiedza dostępne 24/7.

Jak mogę świętować banerów?

Banery pozwalają Ci na położenie na Twoich stronach internetowych reklam promujących naszą http://www.malyszko.eu ofertę produktów. Zarobisz pieniądze w środku każdym razem, kiedy ludzie, którzy klikną w Twoje banery, dokonają przy nas zakupów.

Jak mogę zasłużyć prowizję?

To proste. Zarabiasz prowizję w ciągu każdą sprzedaż skierowaną za sprawą Twój link partnerski do 5 layers deep.

Jak raz za razem będę otrzymywał prowizję?

Wypłaty prowizji są wysyłane 15. dnia każdego miesiąca bądź wcześniej, u dołu warunkiem, że saldo prowizji spełnia wybraną przez Ciebie minimalną kwant wypłat. Najniższy najmniejszy limit wypłaty, jaki możesz przebrać owo $10. Sumy prowizji niższe niż wybrana za sprawą Ciebie minimalna kwota wypłaty będą rolowane aż do momentu, jak Twoje saldo spełni wybrane dzięki Ciebie minimum.

Jakie metody otrzymywania prowizji mogę wybrać?

Obecnie używamy płatności prowizji wysyłanych wewnątrz pomocą czeku pocztowego, przelewu bankowego ewentualnie PayPal.

Czy mogę dokonać zmiany sposób, w który prowizje są mi wypłacane?

Możesz zaktualizować swoją preferowaną metodę prowizji natomiast minimalną kwotę wypłaty w dowolnym momencie z poziomu swojego konta. Po prostu kliknij na link Preferowana Prowizja obok lewej krawędzi naszej strony internetowej.

Wystarczy napisać nazwiska natomiast adresy mejl osób, które znasz sam w sieci. Następnie wyślemy aż do nich spersonalizowaną wiadomość mejl od momentu Ciebie, która skieruje ich aż do spersonalizowanej, dynamicznej dyskusji flash. Jeśli wybierzesz, możesz alternatywnie wyprawić je wyraźnie do swojej bezpłatnej strony internetowej. Affiliate WebSite, kto będzie analogiczny do tego, na jaki patrzysz teraz, jednak, śledzone do Ciebie, w następstwie tego masz pożyczka gwoli wszystkich wskazań-ups.

Ludzie w Twojej down-line reprezentują tych, w celu których będziesz działać prowizje w środku zakupy, które oni robią. Wypłaty prowizji są wysyłane 15. dnia każdego miesiąca bądź wcześniej, o ile Twoje bilans prowizji spełnia wybraną za pośrednictwem Ciebie minimalną kwotę płatności. Prowizja mniejsza aniżeli wybrana minimalna wolumen wypłaty zostanie przeniesiona aż do momentu, gdy bilans spełni wybrane minimum.