Definicja natomiast korzyści spośród druku cyfrowego i hybrydowego

Drukowanie etykiet odnosi się do drukowania natomiast reprodukcji niestandardowych wzorów, znaczków czy też naklejek na różnych materiałach, takich gdy papier, szkło, itp. Proces ten jest akceptowalny wewnątrz pomocą różnych metod http://www.broncel.pl i daje różne wyniki gwoli każdego z nich. Proces ów jest względny aż do przeprowadzenia różnymi metodami a daje różne rezultaty dla każdego z nich. W tym celu osoby prywatne używają prasy do etykiet względnie drukarek, które drukują na samoprzylepnych materiałach etykietowych.

W tym artykule omówimy mechanizmy druku cyfrowego i hybrydowego.

Definicja

Druk cyfrowy, cyfrowa prasa periodyczna aż do etykiet, to liczbowy bieg grawerowania obrazu na różnych podłożach medialnych w ciągłych rolkach etykiet. Nośnik, na którym drukuje się żądany obraz, jest przepuszczany za pomocą http://www.miasko.pl maszynę, dokąd obraz zostaje odciśnięty. Następnie jest on nawijany na kościec w ciągu pomocą druku „roll to roll”.

Z drugiej strony, nakład hybrydowy, wykonywany za pomocą hybrydowej prasy do etykiet, stanowi zespolenie różnych aspektów różnych typów pras aż do etykiet. Łączy w sobie potencjał analogowej oraz cyfrowej technologii druku. Łączy zdolność produkcyjna i niezawodność druku fleksograficznego z możliwościami twórczymi, jakie daje druk cyfrowy. Metoda ta polega na połączeniu najlepszych gildia tego rodzaju, by umożliwić wymaganą funkcję.

Zalety druku cyfrowego

Łatwa dostępność: Metoda druku cyfrowego wymaga, by projekt etykiety był konserwowany na komputerze. Pozwala to na dostęp do niego w każdej chwili oraz na żądanie.
Szybki czas realizacji: Ta procedura redukuje bądź eliminuje http://www.putkowski.pl wymagane czynności wstępne, przyspieszając zupełny tok drukowania.
Bezproblemowe wprowadzanie zmian: Ponieważ projekty etykiet są przesyłane natomiast dostępne na komputerach, wprowadzanie zmian a aktualizacji w projektach jest wielce łatwe na skutek serii nieskomplikowanych czynności.

Wysoka jakość: Druk liczbowy zapewnia najwyższą jakość pracy w pobliżu zachowaniu spójnych kolorów a obrazów. W tej metodzie żadne szczegóły projektu nie zostają pominięte. Mogą one obejmować odcienie, kody kreskowe, nurt a numer czcionki natomiast inne bilon szczegóły.

Korzyści płynące spośród druku http://www.faltyn.pl hybrydowego

Zaawansowany złączka użytkownika: Druk hybrydowy łączy w sobie zaawansowane funkcje, tak aby dobrać swoje nakłady. Pracują one spośród zrozumiałymi operacjami na ekranie dotykowym tudzież programowalnymi ustawieniami.
Różnorodność opcji: Ta tryb pozwala na zmiany a opcja różnych opcji kolorystycznych, szerokości wstęgi, urządzeń lakierniczych i powlekania wstępnego.
Solidna konstrukcja: Druk hybrydowy posiada klasyczne cechy wytrzymałościowe drukarek cyfrowych a pras fleksograficznych, integrując oraz ulepszając je w ramach kompaktowej obudowy druku. Mają płynne brama między projektem, drukiem tudzież układem i są trwałe http://www.ficon.pl, wymagające minimalnej konserwacji.
Większa elastyczność: Ta tryb jest przeznaczona do wielu zastosowań oraz może znajdować się rozszerzona o kolory spoza zakresu CMYK. Pozwala na podniesienie wyglądu etykiety i dodanie specjalnych atramentów aż do linii produkcyjnej.
Szybkość procesu: Druk hybrydowy obejmuje szybką pracę tudzież działanie, co skutkuje zwiększeniem produkcji w krótkim czasie.