Gorące, zimne i ciepłe leady chirurgii plastycznej

Co teraz?

Życie jest proste, kiedy potencjalni pacjenci dzwonią, żeby umówić się na wizytę, pojawiają się na konsultacjach, kochają Cię a mówią „tak”.

Ale co się historia z większością leadów chirurgii plastycznej, którzy nie konwertują naprawdę łatwo?

Czy zrezygnować? Czy przybyć na raz, a http://www.idzkowski.pl po pewnym czasie zrezygnować?

Wiesz, że tracisz do licha i trochę pieniędzy, skoro nie masz udanego planu w miejscu do naśladowania, tym samym twój pracownicy dość bez liku rezygnuje spośród tych „utraconych” przewodów.

Ale po odkryciu, co twój załoga prawdopodobnie stanowić zrobić, iżby przeistoczyć te cenne wskazówki aż do płatnych procedur, wolno odnaleźć utracone przychody.

Jeśli ty również byłeś sfrustrowany wkładaniem tyle wysiłku w konsultacje lecz wciąż po to, by NIE dochrapać się się http://www.pezda.pl na tak, jest wyższy sposób.

To wymaga różnych skryptów oraz wiadomości dla różnych „temperatur” pacjentów. Tych, którzy są HOT teraz, tych, którzy WARMED, tych, którzy wzrosły COLD, zaś nawet tych, które uważasz wewnątrz DEAD prowadzi.

Aby przynieść ulgę Ci podmienić te utracone leady w nowe przychody, oto strategie, które DZIAŁAJĄ jak magia:

GORĄCE LEADY Z CHIRURGII PLASTYCZNEJ
Kiedy lead jest coraz gorący, chcesz pomóc temu zastanawiającemu się pacjentowi wyselekcjonować Ciebie ponad konkurencję, w następstwie tego działaj szybko.

Idź ponad wszystko, aby poczuli się komfortowo natomiast ruszyli aż do przodu.

Na przykład, gdyby chcą mama makeover, lecz wspomniał do Ciebie, iż nie mają nikogo http://www.buraczynski.pl do opieki ponad swoimi dziećmi, w czasie podczas gdy oni odzyskać, znaleźć renomowanych usług niani dla nich.

CIEPŁE TROPY CHIRURGII PLASTYCZNEJ
Ten chory jest coraz ciepły. Chcą tego, co oferujesz, tymczasem zwlekają z powodu strachu, tym samym uspokoić ich.

Skorzystaj spośród podobnej pacjentki, spośród którą mogą się identyfikować, która opowie swoją historię o pokonaniu własnego strachu tudzież o tym, gdy bardzo się cieszy, bowiem uwielbia własny http://www.barej.pl nieznany wygląd a żałuje, iż nie zrobiła tego wcześniej.

ZIMNE / MARTWE TROPY CHIRURGII PLASTYCZNEJ
Są owo tropy siedzące w stosie względnie w komputerze, które zostały zignorowane zaś są obecnie uważane za straconą sprawę.

Świetnym sposobem, by je pobudzać jest trafić do nich spośród serdecznym, osobistej zasób wiedzy pokazując swoją troskę o tym potencjalnego pacjenta, natomiast później przywołać ich spośród powrotem do innej dyskusji.

Włącz nowe informacje o Tobie czy też tej procedurze http://www.seczkowski.pl, aby znów rozbudzić ich zainteresowanie. Dołącz wrażliwą na Chronos „ofertę nie aż do odrzucenia”, której nie będą mogli odmówić. [Ta jedna postępowanie była czata 56.000 dolarów w ciągu 10 dni].

Chodzi o to, wolno w dalszym ciągu rzucać więcej pieniędzy na reklamę dla nowych przewodów, bądź wolno ćwiczyć pracowników, by przenieść mnóstwo więcej z tych przewodów do zarezerwowanych procedur pieniężnych.