Niedobór pracowników przypadkiem być doskonałą wiadomością w celu gospodarki

Niedobór pracowników prawdopodobnie znajdować się doskonałą wiadomością w celu gospodarki! Może, ale wręcz może, firmy obudzą się tudzież dostrzegą symptomatyczny udział pracowników w ich sukces. Niektórzy dyrektorzy generalni biorą niebotyczne sumy i niszczą atut firmy, w przeciwieństwie do wielu pracowników pierwszej linii, którzy tę atut tworzą. Podczas pandemii dyrektorzy generalni zgarnęli ogromne sumy, zwalniając pracowników. Niektóre firmy szukały ochrony http://www.legutko.eu zanim bankructwem, niemniej jednak owo nie powstrzymało ich chciwych prezesów poprzednio zgarnięciem sowitych premii.

Mamy niedostatek pracowników, oraz firmy starają się zaangażować każdego, który jest chętny. Niektóre firmy, podczas gdy McDonalds zapłacili premie podpisywania. Kanadyjska interes Loblaw i jej konkurenci wypłacali premie pracownikom pierwszej linii, kiedy rozpoczęła się pandemia. Zaprzestali tego po trzech miesiącach w porozumieniu ze swoimi konkurentami. Kiedy poziom skonfrontował ich z tą zmową, twierdzili, że stało się owo niezależnie. No proszę! To tak, jakbyś złapał swoją trzylatkę spośród ręką http://www.boczar.eu w słoiku z ciasteczkami, i płeć nadobna powiedziała, mamo, „Ciasteczkowy Potwór owo zrobił!”.

Niedobór pracowników gwarantowany niedaleko tandetnym traktowaniu

Zachowanie firmy Loblaw niepokoi mnie. Podczas okresu premiowego zyski raptownie wzrosły. Per se, to nie jest problem. Sprzyjam firmom przynoszącym zyski. Aby http://www.krzysztofiak.eu egzystować pewnym, jestem nieprzyjazny opodatkowaniu zysków za pośrednictwem rząd. Ale wypłacanie pracownikom premii w czasie pandemii nie powinno zależeć odkąd zysków. To było w tenże sam raz. W międzyczasie moja współmałżonka oraz ja robiliśmy zakupy w sklepie Loblaw, zaś personel kontynuowali swoją doskonałą obsługę, blisko że Loblaw był lekceważony.

Liderzy muszą przekazać sobie sprawę, iż załoga pierwszej linii są fundamentem firmy tudzież odnosić się ich dobrze, a nie kiedy trybiki wyrabiające premie dla prezesów! Kiedy pracodawcy traktują pracowników gdy maszyny, ci się zniechęcają. Gallup twierdzi, że na przestrzeni kilku dekad, oni oraz inni badacze znaleźli dotkliwy związek między zaangażowaniem pracowników w miejscu pracy oraz ogólnymi wynikami firmy. Jednak pracodawcy nie chcą się spośród tym pogodzić. Ale jest włości wiadomość: podejście pokazują, że niektóre firmy przełamują wzorzec tudzież traktują pracowników spośród szacunkiem: Cisco, Apple, Accenture, IBM, FedEx – to lecz wciąż niektóre spośród nich.

Zarobki w http://www.stopka.eu następnym kwartale napędzają biznes

Firmy postrzegają nadchodzący kwartał jak nagrodę, toteż wykorzystują pracowników natomiast fałszują wyniki w ciągu kolejny kwartał. Powtarzam: jestem antagonistyczny opodatkowaniu biznesu za pomocą rząd. Jednak popieram rozporządzenie Bidena Build Back Better odnośnie do opodatkowania wykupu akcji, który został przyjęty za pośrednictwem Izbę oraz jest rozpatrywany za pomocą Senat, nawet jeśli może posiadać nic bardziej błędnego delikatny znaczenie na wykup akcji. Firmy nie powinny sypać miliardów na okup akcji, w tym samym czasie wyzyskując pracowników.

Firmy powinny prezentować na zebraniach akcjonariuszy opcje wykorzystania funduszy spośród wykupu http://www.koczur.eu akcji. Wybór być może nieść efekty wypłacania premii pracownikom pierwszej linii z funduszy wykupu. Akcjonariusze powinni również usłyszeć o potencjalnych inwestycjach strategicznych. Inną opcją jest zaprzestanie wykupu z wykorzystaniem pięć lat po zwolnieniach. Kierownictwo dodatkowo nie powinno otrzymywać premii w ciągu pięciu lat od czasu zwolnień. Musimy pozbyć się wyzysku pracowników, który zwiększa premie prezesów.

Zniknął ustrój kapitalistyczny interesariuszy Okrągłego Stołu Biznesu

Okrągły Stół Biznesu (BRT) proszek rewelacja w 2019 roku tudzież zdecydował, iż maksymalizacja wartości w celu akcjonariuszy nie jest jedynym celem korporacji. Ta metryka spośród lat 80. jest błędna, powiedział. Napisałem wtedy, że BRT „… wymyślił piękne frazesy o dbaniu o interesariuszy zaś migiem je porzucił zaś wrócił aż do swoich chciwych praktyk…. ” W czasie pandemii w przyszłości odchodzili od chwili tych frazesów.