Zasady prowadzenia działalności gospodarczej w zakresie chirurgii plastycznej

Aby ciągnąć się swoją praktykę kiedy rentowny biznes, musisz być obeznanym zasady biznesu chirurgii plastycznej. Te 4 podstawowe zasady prowadzą od momentu bólu aż do zysków w o wiele krótszym czasie zaś spośród mniejszą ilością bólów głowy.

Kiedy myślisz kiedy biznesmen, a nie gdy chirurg, prowadzisz swoją praktykę gdy biznes http://www.maliglowka.pl. To w tym momencie nie jest przeciwnie praca, którą stworzyłeś dla siebie. Oznacza to, że nie bierzesz natychmiast na swoje barki całej odpowiedzialności wewnątrz generowanie przychodów. Możesz ponieść wolne i później mieć błogość ducha wiedząc, że Twoja doświadczenie działa bez Ciebie. I, w końcu masz postać czasu spośród rodziną.

Są to 4 podstawowe zasady biznesu chirurgii plastycznej, by skupić się na:

ZASADA BIZNESOWA NR 1: PRZEKSZTAŁĆ SWÓJ PERSONEL W ZESPÓŁ GWIAZD ROCKA

Jednym z najważniejszych umiejętności, aby przejąć jest zmienić swój pracownicy w agregat marzeń gwiazd rocka.

Wszystko zaczyna się odkąd silnej wizji przywództwa…

Jednak większa część chirurgów jest lecz menedżerami, tudzież istnieje istotna różność pomiędzy „przywództwem” natomiast „zarządzaniem”.

Zarządzanie koncentruje się na tym, jak dostać pewne rzeczy, na przestrzeni kiedy przywództwo kładzie emfaza na to, co chcę osiągnąć.

Jeśli ale wręcz „zarządzasz” swoim zespołem, owo masz na to samo „pracowników”. Ale http://www.mordak.pl gdyby zapewniasz władza a wizję, w owym czasie Twój zespół staje się trafny z TWOIM celem.

Będą żywić uczucie pracować dla Ciebie i zyskiwać w celu Ciebie pieniądze, dlatego że wiedzą, dokąd zmierzasz zaś chcą być tego częścią, bowiem owo wpłynie oraz na ich życie.

ZASADA BIZNESU #2: STRATEGICZNY MARKETING I PLANOWANIE

Najbardziej udane chirurdzy plastyczni wiem nie szukają gorącej okazji, by odmienić swoją praktykę. Oni są STRATEGICZNI.

Zamiast biec wewnątrz błyszczącymi obiektami, które okazują się znajdować się rozpraszaczami a pożeraczami czasu, tworzą strategiczny interes plan i dobrze przemyślaną machinę marketingową, która skupia się na tym, co NAPRAWDĘ przynosi http://www.ligenza.pl pacjentów tudzież dochody.

Następnie, używają cierpliwości, aby trzymać się planu. Zamiast opuszczać z jednej okazji na drugą, pozwalają, żeby ich plan pracował dla nich zaś przynosił nieporuszony ruczaj pacjentów.

ZASADA BIZNESOWA NR 3: USTAL STANDARDY, ABY NIE KONKUROWAĆ CENĄ

Zamiast współzawodniczyć spośród pogromcami cen, odnosząca sukcesy biegłość ustala nowe standardy doświadczenia pacjenta, które strategicznie przyciągają „właściwych pacjentów”.

Właściwych pacjentów”, którzy są w wyższym stopniu aniżeli szczęśliwi, iż mogą odpłacić się wyższą cenę w środku umiejętności, wiedzę, kontakty tudzież doświadczenie, które oferujesz.

To pacjenci, którzy wracają po więcej zabiegów kosmetycznych, albowiem uważają, iż jesteś NAJLEPSZYM wyborem tudzież opowiadają o Tobie swoim przyjaciołom a rodzinie.

Sekretem jest zmiana skupienia się na tym, do tego stopnia ta jedna metoda jest warta gwoli Ciebie vs. jaka jest pozytyw LIFETIME NIE TYLKO tej procedury, aliści niezliczonych innych procedur, które otrzymasz, kiedy pacjent wraca kolejny raz i od nowa zaś odnosi się aż do swoich przyjaciół http://www.drygalski.pl zaś rodziny.

Jest owo długoterminowy postęp staż przez relacje, tudzież nie krótkoterminowe transakcje, które prowadzą aż do „jednego a drugiego”.

ZASADA BIZNESOWA NR 4: STWÓRZ PRAKTYKĘ, KTÓRĄ MOŻESZ SPRZEDAĆ ZA MILIONY

Wyobraź sobie z wykorzystaniem chwilę, że jesteś właścicielem idealnej staż chirurgii plastycznej.

Jak iżby płeć słaba wyglądała?

Jeśli jesteś podczas gdy większa część chirurgów, Twój imponujący algorytm biznesowy byłby:

Prawie w każdym calu kierowany z wykorzystaniem Twój zespół
Zorganizowany natomiast usystematyzowany
Wspaniałe lokalizacja pracy, które przyciąga największe talenty
Zbudowany na zadowalaniu lojalnych pacjentów a przekształcaniu ich w zagorzałych fanów
Przynosi co najmniej dwa razy większe zyski aniżeli przeciętna w branży
Rosnący rozmiar zaś konsekwentne zwiększanie osobistego bogactwa
Dać Ci pełną swobodę i elastyczność
Bycie właścicielem bez bólu głowy, jaki nagminnie towarzyszy byciu właścicielem firmy.

Zasadniczo, miałbyś praktykę, do której spośród przyjemnością chodzisz każdego dnia a / lub która jest atrakcyjna dla innych chirurgów, którzy mogliby ją kupić, gdybyś chciał wyjść.

NADSZEDŁ CZAS, ABY MYŚLEĆ O SWOJEJ PRAKTYCE JAK O BIZNESIE

Jeśli jesteś taki jak większa część chirurgów, twoja obecna rzeczywistość całkiem nie jest taka, o jakiej marzyłeś.

Przeciętny chirurg jest przepracowany. Zestresowany. Niewystarczająco opłacany. Mają niewiele życia wyjąwszy swoją praktyką, bo czują się abstrahując od kontrolą a martwią się o swoją praktykę 24/7.

Oznacza to, że chirurdzy nie są zadowoleni ze swojej praktyki http://www.wasyluk.pl, personelu, pacjentów czy też pieniędzy, które zarabiają. Ale pozostają w biznesie, robiąc to, co wiedzą jak robić, gdyż nie wiedzą, gdy unieważnić swoje problemy. Nie wiedzą, podczas gdy sprawić, by ich biegłość pracowała gwoli nich, w przeciwieństwie do nich pracujących dla ich praktyki.

Ale oto włość wiadomość … jest dozwolone objąć te zasady biznesowe chirurgii plastycznej oraz zainstalować sformalizowane systemy wewnątrz swojej praktyki. Następnie, będziesz w stanie pokazać każdemu, który przyniesie na w swojej praktyce dogłębnie to, co jest oczekiwane.

Będziesz w stanie zaufać im, aby przeprowadzić swoją pracę prawidłowo.

Będziesz pusty od czasu stałego, pełnoetatowego nadzoru, mikromanagementu natomiast ciągłego dawania wskazówek, co zwalnia Twój okres na zaawansowanie praktyki.